Niedziałające linki, odcinek 2 (branża edukacyjna)

Przeszukuję witryny różnych uczelni i dzwonię na infolinie rekrutacyjne w związku z a) własnymi dalszymi planami edukacyjnymi, b) tematyką moich obecnych zadań w pracy. Chaos w witrynach, pady serwera bazy danych, linki do errorów albo oferta nieaktualna.

  1. Co robi emotikon na stronie wydziału państwowej wyższej uczelni?
  2. Dlaczego strona archiwalna studiów podyplomowych, których następna edycja już się nie odbędzie, jest dostępna z listy aktualnego wyboru na najbliższy rok akademicki?
  3. Dlaczego witryna tematycznych studiów podyplomowych (Zarządzania Informacją i Technologii Informacyjnej) wita mnie mało czytelnym blokiem wyjustowanego tekstu, w dodatku czarno na niebieskim?
  4. Dlaczego nie mogę obejrzeć oferty 2 z 3 kierunków studiów podyplomowych (Edytorstwo oraz Bibliotekoznawstwo i informacja naukowa) prowadzonych na uczelni krakowskiej (error 404)?
  5. Dlaczego nie mogę pobrać podania o przyjęcie na studia (również 404)? UPDATE: mogę, ale po ręcznym skorygowaniu ścieżki (usunięciu slasha po .doc)
  6. Dlaczego na stronie Instytutu Informatyki występują obok siebie dwie różne daty ostatniej aktualizacji, w tym zaskakujące 24.II.99? (picture-10.png)